Тестова новина

Під час проведення уроків Захисту України при вивчені розділу " Домедична допомога" було залучено головного лікаря Славутського центру ПМСД Гаврилюка Олега Віталійовича, який провів для учнів 10 та 11 класів практичний урок.
Протягом заняття учні дізналися , як важливо вміти надавати першу домедичну допомогу та як слід діяти під час надзичайних ситуацій. Олег Віталійович ознайомив учнів з базовими навичками підтримки життя. Продемонстрував на маникені проведення непрямого масажу серця, показав як накладати джгут на рану та зупиняти кровотечу.
Перша допомога — це дії та заходи, які необхідно вжити протягом перших хвилин після настання екстреної події. Тому важливо навчитися надавати першу допомогу до прибуття екстрених служб, адже це може врятувати чиєсь життя. Утім, намагаючись надати першу допомогу, варто пам’ятати про її основне правило — «Не нашкодь!».
Заняття було надзвичайно цікавим та корисним для усіх присутніх.

До Дня рідної мови було проведено з учнями 7 класу виховну годину "Нас єднає мова"

День чаю відзначили учні 4 класу
#деньчаю

Ми продовжуємо брати участь у проекті "In Ukraine we don't say...' адже переконані, що обидві мови і Українська, і Англійська по- своєму прекрасні та неповторні

Учні 5 го класу долучилися до святкування, адже Українська хустка - це не лише окраса нашого вбрання а й наш оберіг та вічний символ любові, добра та духовного багатства

#тижденьчитання2023
#бутисвоїми
#День_Святого_Миколая

2 грудня у нашому навчальному закладі був проведений ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіад з трудового навчання (технології) технічні види праці. Перше місце здобув учень 10 класу Улашанівського ліцею Клімчук Д. В.

В межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» учні 1 - 4 класів долучитися до флешмобу «Наші долоньки проти насилля

29 листопада 2023 о 13:45 | Дем'янчук Ю. С. | немає коментарів